[La*BuLaN]

Pentru a beneficia de toate serviciile forumului [La*BuLaN] va recomandam sa va INREGISTRATI si/sau sa va CONECTATI !
Ca Membru a-l forumului [La*BuLaN] aveti obligatia ca innainte de a incepe postarea mesajelor,sa cititi REGULAMENTUL forumului iar apoi Regulamentele secundare disponibile pentru fiecare categorie in parte !

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

[La*BuLaN]

Pentru a beneficia de toate serviciile forumului [La*BuLaN] va recomandam sa va INREGISTRATI si/sau sa va CONECTATI !
Ca Membru a-l forumului [La*BuLaN] aveti obligatia ca innainte de a incepe postarea mesajelor,sa cititi REGULAMENTUL forumului iar apoi Regulamentele secundare disponibile pentru fiecare categorie in parte !

[La*BuLaN]

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


    Bancuri:))

    avatar
    LiQuE
    Fondator


    Mesaje : 118
    Puncte : 325
    Data de inscriere : 22/10/2011
    Varsta : 28
    Localizare : Craiova

    Bancuri:))  Empty Bancuri:))

    Mesaj Scris de LiQuE Mar Oct 25, 2011 11:23 am

    Bancuri betivi:))))) :
    1. Un beţiv povesteşte altui beţiv:
    - Şi, cum mă duceam liniştit spre casă, deodată simt că cineva mă calcă pe mînă!

    2. Un copil găseşte un om în şanţ, beat mort.
    - Da', nene, de ce n-ai băut atîta cît să-ţi cadă bine?
    - Pentru că n-am avut bani destui.

    3. Care este leguma cu cea mai mare concentraţie de alcool? Mazărea borîtă pe perete.

    4. Un tip stătea în barul unui hotel şi vede o tipă mişto la o altă masă. Cheamă chelnerul şi îi spune să o invite la masă la el. Chelnerul se întoarce:
    - Domnişoara a zis că nu poate să vină fiindcă ca are proteze noi la picioare şi îi scîrţîie, dar poate vreţi să mergeţi dv. la masa ei!
    Tipul se duce, stau de vorbă şi la sfîrşit o invită în camera lui de hotel. Tipa refuză tot pe motiv că-i scîrţîie protezele şi-l invită în tufişuri. Merg în tufişuri, tipul îi ia picioarele la subraţ şi începe să o f**ă.
    Doi beţivi mai încolo:
    - Ia uite, bă! Ăla e mai beat decît noi: f**e o roabă!

    Bancuri blonde:

    1. Trei blonde blocate în lift strigau pe rînd "ajutor, ajutor". La un moment dat, una dintre ele:
    - Ce-ar fi să strigăm simultan?
    Şi încep ele: "simultan, simultan".

    2. Care este asemănarea dintre o blondă şi o broască ţestoasă? Cînd cad pe spate, amîndouă încep să dea din picioare...

    3. Ce este o brunetă între 2 blonde? Translator.

    4. 2 blonde se plimbă pe stradă.
    - Vezi barul ăsta? E deschis 24 de ore pe zi!
    - Ce proastă eşti! E deschis mai mult.

      Data/ora curentă este: Sam Mai 11, 2024 2:03 am