[La*BuLaN]

Pentru a beneficia de toate serviciile forumului [La*BuLaN] va recomandam sa va INREGISTRATI si/sau sa va CONECTATI !
Ca Membru a-l forumului [La*BuLaN] aveti obligatia ca innainte de a incepe postarea mesajelor,sa cititi REGULAMENTUL forumului iar apoi Regulamentele secundare disponibile pentru fiecare categorie in parte !

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

[La*BuLaN]

Pentru a beneficia de toate serviciile forumului [La*BuLaN] va recomandam sa va INREGISTRATI si/sau sa va CONECTATI !
Ca Membru a-l forumului [La*BuLaN] aveti obligatia ca innainte de a incepe postarea mesajelor,sa cititi REGULAMENTUL forumului iar apoi Regulamentele secundare disponibile pentru fiecare categorie in parte !

[La*BuLaN]

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


    Despre SPAM

    avatar
    LiQuE
    Fondator


    Mesaje : 118
    Puncte : 325
    Data de inscriere : 22/10/2011
    Varsta : 28
    Localizare : Craiova

    Despre SPAM Empty Despre SPAM

    Mesaj Scris de LiQuE Dum Oct 23, 2011 8:09 am

    De acum ininte spamul este interzis, cei care mai folosesc cuvinte gen gg, gj,sau de genu vor avea warn si scos gradu indiferent de gradu care il are. Fiti Atenti!!!!!
    avatar
    LiQuE
    Fondator


    Mesaje : 118
    Puncte : 325
    Data de inscriere : 22/10/2011
    Varsta : 28
    Localizare : Craiova

    Despre SPAM Empty Re: Despre SPAM

    Mesaj Scris de LiQuE Dum Oct 23, 2011 8:10 am

    Mai am ceva de adaugat !
    SPAM mai inseamna si raspunsurile la fel la tutoriale etc .. raspunsuri repetate la fiecare tutorial ! sau postarea de 2 ori la aceeasi prezentare ! Deci va rog sa postati cu crija si cu cap !
    Acesta e topic informativ ! Eu l-am deschis ca sa adaug acest lucru ca sa nu se inteleaga ca aveti voie asa ceva !
    Topic Inchis !


      Data/ora curentă este: Vin Mai 10, 2024 3:30 am